X
KEŞFET
Bilgi & Rezervasyon Hattı
0242 225 00 21
0242 748 33 55
0530 748 33 05
AKTİVİTE & SPOR

AKTİVİTELER

Felicia Village’de eğlence gece gündüz devam ediyor. Gündüz havuz - plaj oyunları, plaj partileri,gece açık hava Amfitiyatro‘da muhteşem dans ve showlar…

Felicia Village hotel misafirleri, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, su ve plaj sporları ile birçok eğlenceli aktivitenin tadına varma fırsatını da yakalıyor.

(işletimi özele verilmişsu sporları, güneşlenme terası, sahil futbolu, plaj voleybolu, su topu, dart, basketbol, step aerobik, su jimnastiği, masa tenisi, havalı tüfek, mini futbol, plaj voleybolu, aerobik, sinema, Teens Club'da Playstation oyunları...)

AMFİ TİYATRO (Açık hava)

Etkileyici ambiyansı ile özel ses, ışık sistemi, bar ve fonksiyonel sahne düzenine sahip AMFİTİYATRO da dans, akrobasi ve etnik sahne gösterilerinin arasından seçilen dünyaca ünlü dev prodüksiyonları misafirleri ile buluşturuyor.

SPOR

Her türlü su, kara ya da doğa sporuyla ilgilenebileceğiniz Felicia Village mini futbol, basketbol, beach voleybol, tenissporlarının yanı sıra son teknoloji aletlerle dizayn edilmiş tam donanımlı Fitness salonuyla ve biraçık hava fitness alanıda konuklarına farklı spor aktiviteleri yapma imkânı tanıyor.

Futbol
Plaj ve havuz arasında misafirlerimizin kolayca oynayabileceği bir mini futbol sahası bulunmaktadır.

Tenis
Gerekirse her ikisi de aydınlatılabilen 1 adet tartan ve 1 adet beton tenis kortu bulunmaktadır.

Fitness
Felicia Village Hotel de 100 m2 üzerine kurulu Techno Gym spor aletleri donanımlı spor salonu bulunmaktadır.

Bahce Spor merkezi
Yeşillikler arasında masmavi denize karsı 60 m2 üzerine kurulu Açıkhava spor merkezi bulunmaktadır.

*Felicia Village hotel 2. ve 3. kişi/kurumlara herhangi bir bilgi aktarmaksızın hava koşullarını da göz önünde bulundurarak konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GALERİ
Copyright © 2016 Felicia Village Hotel